Педколектив

У нашому ліцеї працюють досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання, головне завдання яких вчити молодь мислити, застосовувати знання для розв'язання будь-якої життєвої або виробничої проблеми. Величезне значення надається новітнім педагогічним технологіям. Зокрема, в ліцеї використовують ігрове, проектне, інтерактивне, розвивальне навчання. Педагогічні працівники постійно працюють над саморозвитком і самовдосконаленням.

Haidarova O I    Gordeev V V 

Хайдарова Ольга Іванівна

директор, викладач основ законодавства України, основ правових знань, правознавства, основ галузевої економіки і підприємництва

 

Гордєєв Вячеслав Вікторович

заступник директора з НВР, викладач ПДР, ОБР, агротехнологій, професійної етики, основ  БДР та першої медичної допомоги

Lukashova V V 

 

 Trofimenko M O

Лукашова Вікторія Валентинівна

заст. директора з ВР, викладач матеріалознавства, хімії, екології

 

Трофименко Михайло Олександрович

старший майстер, викладач СТО та ремонту машин, слюсарна справа  будова та експлуатація вантаж. автомобілів

 Beteva N F

 

Gaydash T V 

 Бєтєва Наталя Федорівна

викладач фізики, астрономії, технологій

 

Гайдаш Тетяна Вікторівна

викладач історії України, всесвітньої історії, людина і світ, правознавства

 Gribkova I I

 

Grohovetska V I 

Грибкова Ірина Іллівна

викладач іноземної мови

 

 

Гроховецька Віра Іванівна

викладач технології вигот. швейних виробів, обладнання, охорони праці,  спеціального малювання, технології вигот. одягу, спец. малювання, осн. конструювання одягу

Dudnichenko M O

 

Zavgorodniy O V

Дудніченко Марина Олександрівна

викладач економіки, інформатики, математики, інформаційних технологїй

 

Завгородній Олександр Вікторович

викладач захисту Вітчизни, трактори, с/г машини

 Kobzar O S

 

Lebedeva I V 

Кобзар Олександр Сергійович

викладач спецтехнології, будовм, ТО і ремонту пром. устаткування 

 

Лебедєва Ірина Василівна

викладач математики (алгебри, геометрії) 

 

 

 Petuhova O Y

Леонова Людмила Олександрівна

викладач основ електрозбереження, електротехніки, електроматеріалознавства, спеціальної технології, електротехніки з основами промислової електроніки 

 

 Петухова Оксана Юріївна

викладач біології, хімії, географії

Pechena N V 

 

 Rubina L D

Печена Наталія Василівна

викладач основ медичних знань, української мови, української ділової мови, захисти себе від ВІЛ

 

Рубіна Людмила Дмитрівна

викладач фізичної культури

 Rudik A M

 

Yarohina M M 

Рудік Аліна Михайлівна

викладач української літератури,  зарубіжної літератури

 

Ярохіна Марія Михайлівна

викладач спецтехнології, технічного креслення, матеріалознавства, допусків, посадок та  техн. вимірювань, техніки пошуку роботи

 Babenko O A

 

Burichenko F A 

Бабенко Олена Анатоліївна

майстер виробничого навчання

 

Буриченко Фаїна Андріївна

майстер виробничого навчання

 Vedenko O E

 

Deyneka S M 

Веденко Ольга Євгеніївна

майстер виробничого навчання

 

Дейнека Сергій Миколайович

майстер виробничого навчання, викладач правил дорожнього руху


 Zhakun O O

 

Ivanov M O 

Жакун Олександр Олексійович

майстер виробничого навчання

 

Іванов Микола Олексійович

майстер виробничого навчання

 Karas V G

 

Krivohizhin M M 

Карась Василь Григорович

майстер виробничого навчання

 

Кривохіжин Михайло Миколайович

майстер виробничого навчання

 Lisovskiy Y Y

 

Lugovenko M G 

Лісовський Ян Юрійович

майстер виробничого навчання

 

Луговенко Михайло Григорович

майстер виробничого навчання

 Minyayluk K V

 


Oseledko V I 

Міняйлук Катерина Вікторівна

майстер виробничого навчання, викладач матеріалознавства, обладнання швейного виробництва, спец. малювання, основ креслення, основ конструювання швейних виробів

 

Оселедько Василь Іванович

майстер виробничого навчання

 Pererva G G

 

Rudik V P 

Перерва Геннадій Григорович

майстер виробничого навчання

 

Рудік Валерій Павлович

майстер виробничого навчання

 Chuhalov A L

 

Yazikov V K 

Чухалов Анатолій Леонідович

майстер виробничого навчання
 

Язиков Володимир Костянтинович

майстер виробничого навчання

 Babenko S I

 

Veremyov V F 

Бабенко Світлана Іванівна

методист, викладач художньої культури

 

Веремйов Вячеслав Федорович

завідуючий навчально-методичною лабораторією

 

 

 Karagodina A S

Іващенко Денис Павлович

соціальний педагог

 

Карагодіна Алла Станіславівна

керівник гуртка

 

 

 

Кулікова Світлана Володимирівна

вихователь

 

Нвана Тетяна Михайлівна

вихователь

 Solodka L S

 

 

Солодка Лілія Сергіївна

педагог-організатор

 

Тішакіна Аліна Хайдинівна

вихователь

 Chebotar T S

 

Chuprina V O 

Чеботар Тетяна Сергіївна

практичний психолог

 

Чуприна Віктор Олександрович

керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури