Військові навчання

29 лютого 2020 року на Херсощині (біля с. Раденськ) прйшли військові навчання по територіальній обороні за естонською моделлю, до участі в яких залучилися учні Олешківського професійного ліцею. Цей проєкт є пілотним і в Україні проводиться вперше.

Детальніше...

День пам’яті героїв Крут - 2020

30 січня в Олешківському професійному ліцеї був проведений захід до Дня пам'яті героїв Крут.

Детальніше...

День Соборності України - 2020

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу в Олешківському професійному ліцеї були проведені тематичні заходи.

Детальніше...

85-а річниця Голодомору 1932-1933 років

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам'ятати про них.

Детальніше...

Тиждень автослюсарів - 2019

Автослюсар – спеціаліст, який готує машину в дорогу. В автомобільному транспорті професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів – це професія № 2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля.

Детальніше...

Екскурсія в музейну кімнату ліцею

22 листопада 2019 учні ліцею відвідали музейну кімнату ліцею «Берегиня», де почули цікаву та правдиву розповідь про події, які відбувалися в Україні в 2014 році та продовжуються до сьогоднішнього часу.
Інформацію та експозицію представила учениця ліцею Танська Аміна.
Дітям було дуже цікаво. Вони були вдячні за екскурсію.

ekskursiya v muzejnu kimnatu litseyu 2ekskursiya v muzejnu kimnatu litseyu 1ekskursiya v muzejnu kimnatu litseyu 3

 

День Гідності та Свободи - 2019

З нагоди відзначення річниці Дня Гідності та Свободи, 21 листопада в Олешківському професійному ліцеї було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Детальніше...

I етап Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика - 2019

12 листопада 2019 року в ліцеї відбувся I етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Детальніше...

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

Згідно Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка»

Детальніше...

Всеукраїнський диктант 2019

Перед Днем української писемності та мови, який відзначається 9 листопада, Українське радіо 8 листопада проводило щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», який розпочався об 11:00 у читальній залі бібліотеки імені Вернадського в Києві.

Детальніше...