«Профілактика злочинності серед неповнолітніх» - 2021

З метою попередження негативних проявів та злочинів серед підлітків, для здобувачів освіти Олешківського професійного ліцею 08 грудня поточного року інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Херсонського районного управління поліції ГУНП України в Херсонській області Наталією Макаричевою, начальником Херсонського районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Олександром Зубенко, начальником Служби у справах дітей міської ради Тетяною Лушніковою, спеціалістом Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олешківської міської ради Тетяною Божченко проведено пізнавальний захід на правову тематику. Профілактика правопорушень неповнолітніх є передусім проблемою педагогічною, бо вона пов'язана з вирішенням певного кола виховних завдань. 
Під час зустрічі були обговорені проблемні питання дітей, а також питання існування булінгу в навчальних закладах України. Учасники зустрічі навели приклади цькування підлітків, акцентували увагу учнів на необхідності активної протидії булінгу, роз'яснили як з ним боротися та застерегли від пасивного спостереження за проявами булінгу.
У рамках проекту «16 днів проти насильства» та до дня боротьби з рабством, який відзначається 2 грудня, учням навчального закладу продемонстровані пізнавальні слайди жорсткого поводження з дитиною, види насильства та їх наслідки.
Здобувачі освіти мали змогу поставити свої запитання та відповідали на запитання гостей.

profilaktika zlochinnosti 2021 1profilaktika zlochinnosti 2021 2profilaktika zlochinnosti 2021 4

profilaktika zlochinnosti 2021 3