Всеукраїнський вебінар «Використання матеріалів музеїв в закладах професійної (професійно-технічної) освіти при викладанні історії»

Тема, з якою виступила бібліотекар ліцею, «Інтеграція діяльності музею в освітній процес».
Вона розповіла, що наш музей краєзнавчого направлення, був зареєстрований у 2014 році. Експонати для нього зібрали співробітники та учні ліцею. Музей інтегрований в освітній процес. Завдяки своїм експозиціям доповнює і збагачує будь-яку інформацію, робить процес навчання і виховання предметним, наочним, розвиває інтерес до історії краю.
Одна із експозицій музею – український одяг, вишиті рушники, колекція хусток – надихає майбутніх швачок, учнів ліцею, на творчі роботи, допомагає творити їм чудові сукні.
У музеї ліцею проходять цікаві заходи. Так, до Дня української хустки провели флешмоб «Зроби фото з хусткою», до Міжнародного дня музеїв екскурсоводи взяли участь у конкурсі на кращого екскурсовода, а у вікторині з історії Олешшя посіли 1 місце. Проводяться майстер-класи з вишивки, розпису яєць, День музейного селфі.
Отже, музей ліцею є одним із найважливіших засобів удосконалення навчання і виховання учнів здобувачів освіти Олешківського професійного ліцею.

vebinar biblioteka muzey 1 vebinar biblioteka muzey 2