Майстер-клас фахівців із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Викладач спецдисциплін Олешківського професійного ліцею Кобзар О.С. розповів про історію виникнення платформи «Мій клас», переваги та недоліки, особливості проведення уроків теоретичного навчання за допомогою сервісу «Мій клас».
Він продемонстрував можливості використання програми та її практичне застосування під час проведення уроків професійно-теоретичної підготовки (презентація матеріалів уроків «Технологія склеювання» з предмету «Слюсарна справа»; «Будова та робота гальмівної системи з гідравлічним приводом», «Ремонт стартера», «Ремонт генератора» (предмет «Спецтехнологія») та методику оцінювання перевірочних робіт з теми «Технологія слюсарної обробки деталей».
Майстер виробничого навчання Олешківського професійного ліцею Дейнека С.М. розповів про ЩТО із застосуванням слюсарного інструменту та контрольно-вимірювальних приладів, перше технічне обслуговування автомобілів, системи мащення та охолодження ДВЗ за допомогою освітньої електронної платформи «Мій клас» в умовах дистанційного навчання.
У процесі обговорення доповідей та презентацій учасники майстер-класу дійшли висновку: освітня платформа розрахована як для індивідуальних, так і для групових занять, зручна у користуванні при проведенні дистанційного навчання.

Mayster klas 1 Mayster klas 2