Відкриття навчально-практичного центру слюсарів

З нагоди відкриття центру, вихованці навчального закладу підготували святковий концерт. Створення сприятливих умов для якісної підготовки робітничих кадрів у Херсонщині є пріоритетним для керівництва області, тому багато поважних гостей завітали на урочисте відкриття центру.
За сприяння Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради у рамках реалізації проекту з модернізації підготовки кваліфікованих робітників з обласного бюджету виділено 266 тисяч гривень на придбання сучасного обладнання та інструментів для облаштування центру, основним завданням якого є якісна підготовка здобувачів освіти, навчання дорослих упродовж життя. Створення центру надасть можливість розширити соціальне партнерство у сфері підготовки конкурентоздатних кваліфікованих робітників.
Професійна підготовка в навчально-практичному центрі включає виробниче навчання та виробничу практику, де учні практично опановують технологічні процеси ремонту та обслуговування машин та механізмів. Після завершення навчання кожен учень зможе виконувати всі роботи, передбачені нормами. Сучасне обладнання та інструменти, які ми отримали, дозволить підготувати кваліфікованих робітників, які будуть відповідати сучасним вимогам підприємців.

NPC slyusariv 1NPC slyusariv 2NPC slyusariv 3NPC slyusariv 4