Олімпійський тиждень-2018

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор.
Учні груп змагалися на звання найкращої команди волейболістів. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри. Проводився турнір з шахів між учнями перших курсів.
11 вересня учні перших курсів зібралися на спортивні змагання «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість (біг в мішках), спритність (долання перешкоди), силу (перетягування канату), кмітливість та винахідливість.
Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини», на якій були представлені роботи учнів груп.
Після завершення змагань підведені підсумки і нагородження переможця змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами.
Тиждень пройшов у ліцеї цікаво, ефективно та корисно.
Як зазначила директор навчального закладу: «Ми намагаємося заохотити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, щоб вони відмовлялися від шкідливих звичок».

olimpijskij tizhden 2018 4olimpijskij tizhden 2018 5olimpijskij tizhden 2018 6olimpijskij tizhden 2018 7olimpijskij tizhden 2018 8

olimpijskij tizhden 2018 1olimpijskij tizhden 2018 2olimpijskij tizhden 2018 3olimpijskij tizhden 2018 9