Семінар «Робота з учнями «групи ризику»

... метою якого було сформувати позитивне ставлення до дітей з проблемною поведінкою, змотивувати до подальшої співпраці вчителів з психологом та соціальним педагогом, а також сприяти розвитку умінь та навичок необхідних у вихованні дітей даної категорії.
У ході заходу педагоги ліцею визначили поняття, причини девіантної поведінки важковиховуваних та «педагогічно занедбаних» дітей; проаналізували поведінку вчителів у зіткненні з проблемними дітьми; виробили рекомендації щодо роботи з цією категорією дітей.

semina robota z uchnyami grupi riziku 2017

4 січня 2017 року в ліцеї соціальним педагогом  було проведено навчальний семінар з елементами тренінгу «Робота з учнями «групи ризику», метою якого було сформувати позитивне ставлення до дітей з проблемною поведінкою, змотивувати до подальшої співпраці вчителів з психологом та соціальним педагогом, а також сприяти розвитку умінь та навичок необхідних у вихованні дітей даної категорії.

         У ході заходу педагоги ліцею визначили поняття, причини девіантної поведінки важковиховуваних та «педагогічно занедбаних» дітей;

проаналізували поведінку вчителів у зіткненні з проблемними дітьми;

виробили рекомендації щодо роботи з цією категорією дітей.