Тиждень права -2016

Метою проведення тижня було підвищення правової освіти учнів, формування в учнів свідомого ставлення до необхідності поважати норми права та законності, а також попередження правопорушень серед учнівської молоді.
08.12.2016 р. було проведено Всеукраїнський урок права «Права людини», присвячений проголошенню Загальної декларації прав людини.
Упродовж Всеукраїнського Тижня права класними керівниками були проведені тематичні правові бесіди, години спілкування, диспути, вікторини. Також запрошували працівників правоохоронних органів та міської соціальної служби для дітей, сім'ї та молоді. У бібліотеці ліцею демонструвались тематичні виставки літератури, новинки періодичної преси на правознавчу тематику.
Також було проведено виставку листівок «Мої права та мої обов'язки», яка сприяла кращому засвоєнню учнями правових норм, розвитку їх творчих здібностей.
В ході проведення Всеукраїнського Тижня права відбулась зустріч учнів з працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей.
Значну увагу приділено заходам з попередження різних форм насильства та торгівлі людьми у наш час. Діти мали змогу отримати необхідну інформацію про те, як оберегти себе від подібних ганебних проявів і куди, при потребі, можна звернутись за допомогою.
Методистом та практичним психологом ліцею для педагогів було проведено практичний семінар «Соціально-психологічні проблеми насильства в сучасному суспільстві»
Слід зазначити, що у ході проведення Всеукраїнського тижня права в Цюрупинському професійному ліцеї використовувались різні форми і методи роботи з правового виховання, які дають можливість педагогам створити сприятливий психологічний клімат у навчальному закладі та в сім'ях учнів, виробити навички і вміння правомірної поведінки. У свідомості учнів закладаються звички і вміння щодо необхідності дотримуватися чинних законів, вимог права і моралі, виконання свого громадянського обов'язку.