Тиждень автослюсарів і трактористів 2016

Метою проведення тижня професії стало підвищення значущості професій, підвищення інтересу та мотивації навчання професій.
Відкриття тижня розпочалось виставкою учнівських стіннівок, що мали на меті коротко познайомити учнів, викладачів та гостей ліцею з цікавими фактами з даних професій, а також виставка навчальної літератури з даної професії в бібліотеці ліцею «Праця творить майбутнє держави».
У рамках тижня також було проведено ряд уроків теоретичного та виробничого навчання: «Розбирання та складання КПП автомобіля», «Ремонт рульового керування», «Обслуговування основних систем тракторів та с/г машин. Операції ЩТО», «ТО трансмісії», «Залізовуглецеві сплави. Чавуни», а також позаурочних заходів «Сучасні технології ремонту», «Сучасне виробництво автомобілів в Україні», «світ професій. Людина – знакова система», «Від зернини – до хлібини», «перевір себе»
Такий тиждень проходить в Цюрупинськлму професійному ліцеї щороку й має великий успіх.

Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 1Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 2Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 3Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 4Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 5

Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 6Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 7Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 8Tizhden avtoslyusarIv ta traktoristIv 2016 9