Річниця Революції Гідності 2016

З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України у Цюрупинському професійному ліцеї було проведено ряд заходів.
Було оформлено тематичну фото-виставку подій листопада 2013 – лютого 2014 р. «То що є смерть, якщо то за народ?! І що то за життя, якщо без України?!».
Проведено урок мужності «Україна гідна свободи». Під час уроку діти познайомилися із трагічними подіями листопада 2013 р., переглядали відеофільми «Як це було. Помаранчева революція» «Революція Гідності. Хроніка подій».
Класні керівники провели інформаційні хвилини, години спілкування «Обирай свободу», ««Героями не народжуються, героями стають». Всі ці заходи носили виховний характер.
Викладач історії Гайдаш Т.В. провела урок «Революція Гідності», учасники якого згадали історичні передумови нового для українців свята, говорили про події минулого та нинішнього років, які увійдуть в історію як революція Гідності, і вшанували пам'ять загиблих у протистояннях на Київському Євромайдані хвилиною мовчання.
В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.
Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!

richnitsya revolyutsiji gidnosti 2016 2richnitsya revolyutsiji gidnosti 2016 1richnitsya revolyutsiji gidnosti 2016 3