Методична панорама

16 грудня в ліцеї відбувся захід у формі методичної панорами «Обмін досвідом використання інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання викладачами ліцею».

Детальніше...

Тиждень права - 2020

З 09 по 15 грудня 2020 року в ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень права.

Детальніше...

Річниця голодомору 1932-1933 р.р. (2020 р.)

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.

Детальніше...

Педагоги продовжують опановувати платформи для дистанційного навчання

Педагогічні працівники ліцею продовжують опановувати платформи для здійснення дистанційного навчання.

Детальніше...

Педагоги опановують освітню платформу – «Мій клас»

Задля організації навчання учнів під час карантину Олешківський професійний ліцей використовує асинхронне навчання - тип навчання, в процесі якого...

Детальніше...

Олімпійський тиждень - 2020

Олімпійський тиждень проходив 14 по 18 вересня 2020 року. Ця подія має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.

Детальніше...

Військові навчання

29 лютого 2020 року на Херсощині (біля с. Раденськ) прйшли військові навчання по територіальній обороні за естонською моделлю, до участі в яких залучилися учні Олешківського професійного ліцею. Цей проєкт є пілотним і в Україні проводиться вперше.

Детальніше...

День пам’яті героїв Крут - 2020

30 січня в Олешківському професійному ліцеї був проведений захід до Дня пам'яті героїв Крут.

Детальніше...

День Соборності України - 2020

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу в Олешківському професійному ліцеї були проведені тематичні заходи.

Детальніше...

85-а річниця Голодомору 1932-1933 років

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам'ятати про них.

Детальніше...