Коучинг як сучасна технологія педагогічного керівництва

11 січня в ліцеї відбулося практичне заняття з педагогами на тему: «Коучинг як сучасна технологія педагогічного керівництва»,...

Детальніше...

Тренінг “Секрети світу емоцій”

10 січня 2019 року в ліцеї відбувся міні-тренінг для викладачів та майстрів виробничого навчання на тему «Секрети світу емоцій»,...

Детальніше...

День Збройних Сил України - 2018

06 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наш ліцей просто так не оминув цю дату.

Детальніше...

Учень року 2018

04 грудня відбулася церемонія вручення нагород «Вогонь Прометея» переможцям обласного конкурсу «Учень року 2018» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини.

Детальніше...

Тренінг «Енергозберігаючі ресурси»

29 листопада в ліцеї з педагогами було проведено інтерактивне заняття з елементами тренінгу «Енергозберігаючі ресурси»,...

Детальніше...

День Гідності та Свободи - 2018

В Олешківському професійному ліцеї 21 листопада відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Детальніше...

Тиждень автослюсарів - 2018

Автослюсар – спеціаліст, який готує машину в дорогу. В автомобільному транспорті професія слюсаря з ремонту автомобілів – це професія № 2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля.

Детальніше...

Відкриття навчально-практичного центру на базі ОПЛ

31 жовтня на базі Олешківського професійного ліцею було відкрито просторий, обладнаний за сучасними вимогами, навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник».

Детальніше...

Профорієнтаційний захід у с. Виноградове

30 жовтня Олешківський професійний ліцей взяв участь в районному профорієнтаційному заході об'єднаних територіальних громад «Живи та працюй на Олешківській землі».

Детальніше...

Козацька наснага -2018

12.10.2018 року в Олешківському професійному ліцеї відбувся День здоров'я...

Детальніше...