Сторінка з історії закладу

З метою забезпечення підготовки кваліфікованих робітників для заводу "Аметист" Міністерством суднобудівної промисловості СРСР, відповідно пропозиції Херсонського обласного управління профтехосвіти, наказом № 9 від 21.01.1988 року створено Цюрупинське професійно-технічне училище № 31.

Послуги

Олешківський професійний ліцей надає послуги на замовлення організацій, підприємств та населення по напрямам:

Корисні посилання

В даному розділі ви знайдете посилання на корисні сайти, які повязані з освітою та перейти до них.

Відкриття навчально-практичного центру

Відкриття навчально-практичного центру швачок (відео)

Відкриття навчально-практичного центру слюсарів (відео)

 

Відкриття навчально-практичного центру швачок (відео)

31 жовтня на базі Олешківського професійного ліцею було відкрито просторий, обладнаний за сучасними вимогами, навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Новостворений центр навчатиме учнів за вище згаданими професіями, а також проводитиме стажування робітників підприємств швейного напряму, майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів за галузевим спрямуванням з використанням інноваційних технологій. Заклад також надаватиме послуги з перепідготовки незайнятого населення, підвищення кваліфікації. З нагоди відкриття центру, вихованці навчального закладу підготували святковий концерт та демонстрацію колекції одягу власного виробництва. Створення сприятливих умов для якісної підготовки робітничих кадрів у Херсонщині є пріоритетним для керівництва області, тому багато поважних гостей завітали на урочисте відкриття центру. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький. «Ми є унікальною областю в Україні тому, що ми перші серед всіх областей інвестуємо у підготовку фахівців, професіоналів робітничих спеціальностей. Нині кожен бізнесмен та виробничник постійно говорить про брак кадрів. Наразі Херсонщина демонструє, що ми готові готувати високопрофесійні кадри, які є конкурентоспроможними і готові працювати на сучасному обладнанні. Це стало можливим завдяки ініціативи очільника області Андрія Гордєєва та депутатського корпусу обласної ради. Сьогодні ми відкриваємо вже п'ятий навчально-практичний центр, а до кінця року плануємо відкрити ще сім», - підкреслив Євген Криницький. До колективу та учнів Олешківського професійного ліцею звернувся голова правління ТОВ «Швейна фабрика «ВіД» Володимир Дармороз, який наголосив, що обладнання, яке зараз має центр, дозволяє створити умови, наближені до сучасного швейного виробництва. В свою чергу, директор Олешківського професійного ліцею Ольга Хайдарова зазначила, що створення такого центру дасть змогу підняти престиж професії «Швачка. Кравець. Закрійник» та готувати кваліфікованих робітників, які відповідатимуть вимогам роботодавців. Після завершення святкового концерту Євген Криницький, директор професійного ліцею та голова правління ТОВ «Швейна фабрика «ВіД» урочисто перерізали червону стрічку та оглянули сучасне обладнання, на якому учні та майстри виробничого навчання провели майстер-клас. Для створення центру навчальному закладу виділено субвенцію на суму 446 тис. грн., яку було спрямовано на придбання обладнання, матеріалів та устаткування.

 

vidkrittya navchalno praktichnogo tsentru na bazi opl 1vidkrittya navchalno praktichnogo tsentru na bazi opl 2vidkrittya navchalno praktichnogo tsentru na bazi opl 3vidkrittya navchalno praktichnogo tsentru na bazi opl 4

vidkrittya navchalno praktichnogo tsentru na bazi opl 5vidkrittya navchalno praktichnogo tsentru na bazi opl 6 


- 1- но голковий тринитковий оверлок з верхнім петлителем високого ходу
- 1- но голкова універсальна машина човникового стібка для легких-середніх матеріалів
- Автомотична уніврсальна швейна одноголкова машина човникової строчки для легкіх та середніх       тканин
- 5-нит. оверлок із вбудованим приводом з функцією позиціювання голки для легких-середніх                 матеріалів
- Підшивна машина
- Промислова швейна машина "зиґзаґ" одноголкова, човникового стібка двох- і чотирьох прокольной зиґзаґоподібного рядка (перемикач) для легких матеріалів.
- Розпошивна машина
- 1- но голкова базова універсальна машина для важких матеріалів
- Механічна петельна машина для текстильних матеріалів
- Вертикальний ніж 750W 10″ (210 мм) или 8″ (160 мм)
- Дисковий розкрійний ніж 100 мм
- Гладильна дошка з нагріванням робочої поверхні, вакуумним отсосом, парогенератором на 3,5 літри    й праскою.
- Межстілля
- Стіл розкрійний модульний (ширина 1,8 довжина 3 м.)
- Плоттер (машина для розрізання паперу та картону)
- Робоче місце майстра (Комп'ютер в зборі, САПР (система автоматизованого проектування                   програмного комплексу «JULIVI»)
- Манекен кравецький розсувний жіночий розмір 42-50 

 Obladnannya NPС 1Obladnannya NPС 2Obladnannya NPС 3Obladnannya NPС 4Obladnannya NPС 5

Obladnannya NPС 6Obladnannya NPС 7Obladnannya NPС 8Obladnannya NPС 9Obladnannya NPС 10

Obladnannya NPС 11Obladnannya NPС 13Obladnannya NPС 12


 Виготовлення та ремонт швейних виробів, а саме:

  - виготовлення постільної білизни;
  - виготовлення виробів столового асортименту;
  - виготовлення портьєр, штор;
  - виготовлення спец. одягу.

Vyroby NPC 1Vyroby NPC 2Vyroby NPC 3Vyroby NPC 4Vyroby NPC 5

Vyroby NPC 6Vyroby NPC 7Vyroby NPC 10Vyroby NPC 8Vyroby NPC 9